modoko mobilya kenti

Mobilya Modasının Kalbi

İstanbul da mobilya modasının kalbi deyince şüphesiz ilk akla gelen Masko Mobilya Kentidir. Modoko Masko Mobilya Kenti, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin yanında bulunmaktadır.

Masko

Masko Mobilya Kenti

Ulaşımı her yönden kolaylıkla sağlanabilen Masko Mobilya Kenti, 778 mağazadan oluşan dev bir mobilya sitesidir. Her zevke, her keseye uygun ev mobilyası ve aksesuarları satılan bu mobilya sitesinde, aradığınızı bulmanız hiçte zor olmayacak. Ziyarete gittiğiniz zaman, mobilya kentinin çok büyük olmasından sakın çekinmeyin, çünkü site yöneticileri, müşteriler için alış-verişi zevke dönüştürmeyi çok iyi düşünmüşler.

Mobilya Kenti

Ring Servis Araçları

Elektrikle çalışan ve hafta sonları masko mobilya kenti içinde gezmek isteyen ziyaretçileri, istedikleri yere kolaylıkla ve keyifle ulaştıran Ring Servis araçlarını hizmete sundu. Bu mobilya alış-veriş sitesine gittiğiniz zaman, evinizin büyüklüğüne, zevkinize, farklı tasarım modellere, en önemlisi de cüzdanınıza göre muhakkak mobilya bulabilirsiniz.

Mobilya Kenti

Oturma Grubu

Oturma odaları, harika yatak odası takımları, çok güzel bebek odaları ve muhteşem yemek odası takımları alıcılarını bekliyor.

Masko Mobilya Kenti

Klasik Yemek Odası

Hafta sonu, resmi tatiller, milli ve dini bayramlar dahil yılın 365 günü müşterilerini beklemektedir. Hayalinizdeki mobilyanızı almak için, Masko Modoko Mobilya Kentine gezi yapmanız yeterli olacaktır.

Mobilya Kenti

Klasik Yatak Odası

Masko

Bebek Odası

Bunlar da var:

  • cocuk duvar boya modeleri
  • masko çocuk odası
  • Subscribe via RSS

You might also likeclose
ZX Flux Pas Cher Huarache Pas Cher Wholesale Jerseys Nike Huarache ZX Flux Pas Cher http://www.cheapjerseysforsale.us.com Nike Huarache Pas Cher Cheap Ray Ban Sunglasses Cheap Ray Ban Sunglasses Chi Flat Iron Official Site Chaussures New Balance Pas Cher